Pulur Mah. Güneşli Sk. No:3 Şehit İsmail Güneş Basın Sitesi Arkası Merkez / Sivas

Ofis Taşımacılığı

Ofis Taşımacılığı


Ofis Taşımacılığı

Ofis taşımacılığı öncelikle ofis taşımacılığı için nakliye uzmanımız gelerek ofisi inceler. İnceleme bittikten sonra etüt çalışması yapılır.

 
Taşıma günü taşınmanın daha seri ve daha rahat olması için ofis oda taşınır. Arşiv dolapları ve masaların demontesi daha seri olması için şarjlı montaj demontaj aletleri kullanılmaktadır.
 
Tüm ofis eşyaları Avrupa dan ithal pet kraft kağıtlara sarılır. Dosya ve masa aksesuarları ise kolilere konulur. Koli üzerine oda sahibinin, odanın ve bölümün ismi yazılır.
 
Taşınan ofisi sigortaya tabi tutar ve olası bir hasar durumunda taşınan ofis, fifmamız ve sigorta acentesi tarafından sonuçlandırılır
 
Sistemli çalışmak Ceylan Evden Eve nakliyat için ev ve ofis taşıması hizmetlerini verirken düzenleyici bir unsurdur; işlerin zamanında ve doğru yapılmasını sağlar.
 
Günümüzde ofis; teknolojik gereklilikler etrafında şekillenen, yenilikçi bir anlayış üzerine kuruludur. Gelişen teknolojiyi kullanarak hizmet kalitesini sürekli artıran şirketler, çalıştıkları firmalardan da kaliteli hizmet beklemektedir tüketicinin beklentilerini karşılamak için Ceylan Ev ve Ofis Nakliyat, Avrupa standartlarında ofis taşıma sistemi geliştirilmiştir.
 
Ofis araç ve gereçlerini çalışanlarına yakından tanıtmayı amaçlayan evden eve ofisten ofise taşıma sistemi, ambalajlama, taşıma, monte ve demonte çalışmalarına da yenilikler grtirmekte ve büyük kolaylık sağlamaktadır. Eğitimin sürekliliği, ofis teknolojisi gelişimine yeni paketleme ve taşıma yöntemleriyle cevap verebilmemiz açısından önemlidir.
 
Profesyonel ofis taşıma yöntemleri ile taşıma yöntemleri ile çağdaş çalışma mekânlarınız sizi iş kaybına uğratmadan taşınır. Ofis taşıma hizmeti verdiğimiz kişi ve kuruluşların gizliliklerine ve özel bilgilerinin korunmasına özen göstermek prensibimizdir.